REKRUTACJA

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zaprasza na
warsztat arteterapii
„Podróż do wnętrza samego siebie poprzez intrahistorię ilustrowaną”

Jest to propozycja warsztatu artystycznego, w trakcie którego prowadzący zabierze uczestników w introspekcyjną podróż, a uruchomiony proces kreatywny nastawiony będzie na stworzenie własnej intrahistorii ilustrowanej. W trakcie warsztatów wykorzystane zostaną koncepcje arteterapeutyczne Jean - Pierre’a Klein’a.

Termin i miejsce warsztatu:
1.10.2019 r. (wtorek)
WOAK Spodki, ul. św. Rocha 14,
godz. 14:00-20:00

Uczestnicy: osoby dorosłe, które pragną wzbogacić swą praktykę zawodową poprzez arteterapię, a także takie, które poszukują drogi rozwoju osobistego poprzez sztukę – grupa 15 osobowa.
Metodologia: zastosowanie różnych technik arteterapeutycznych do stworzenia indywidualnej historii ilustrowanej, która pomoże uczestnikom poznać siebie na nowo.

Warsztat poprowadzi: Francisco José Marín González – od 2008 r. realizuje zajęcia terapii artystycznej i kreatywności dla dzieci i rodzin oraz kształci specjalistów.
Absolwent wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Sewilli. Specjalista w zakresie grafiki, projektowania graficznego, grawerowania oraz poligrafii. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Nowe Technologie i Edukacja na Uniwersytecie Comillas w Madrycie, gdzie uzyskał również tytuł Mastera, Specjalisty Pedagogiki Terapeutycznej, Arteterapii i Kreatywności. Współpracował kolejno z Gabinetem Psychopedagogicznym w Sewilli, Centrum Edukacji i Pomocy dla Osób Niepełnosprawnych (Ciudad de San Juan de Dios w Sewilli). Prowadził kursy i warsztaty w prowincji Barcelona. Związany z Centrum Terapii „Essencia" w Premia de Mar (Barcelona). Ponadto od 2014 r. współpracuje, jako ilustrator książek dla dzieci, z Wydawnictwem OB STARE.

Współprowadzenie warsztatu wraz z tłumaczeniem: Izabela Chaniewska

Warsztatom towarzyszy wystawa prac Francisco José Marín Gonzáleza w holu Galerii Spodki WOAK.
Zapraszamy uczestników warsztatów na wernisaż 30.09.2019 r. godz. 18:00
Wystawę można obejrzeć do 14 października 2019r.

Jednocześnie informujemy, że odpłatność za udział w warsztacie wynosi 80,- zł., (uczestnikom zapewniamy certyfikat udziału w warsztacie, materiały warsztatowe, serwis kawowy). Prosimy o wpłaty do dnia 23.09.2019 r. na konto WOAK: Bank PEKAO S.A. O/Białystok nr 80 1240 5211 1111 0000 4928 4175 z dopiskiem „Warsztat arteterapii” oraz podaniem nazwiska osoby, której wpłata dotyczy.

Kartę zgłoszenia wraz z ksero dowodu wpłaty prosimy przesłać do 23.09. 2019 r. na adres edukacja@woak.bialystok.pl lub faxem 85 740 37 19.

Zapraszamy do skorzystania z naszego zaproszenia. Liczba miejsc jest ograniczona - 15, o zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Koordynator projektu:
Wanda Młyńczyk – Kierownik Dziełu Edukacji WOAK,
tel. 85 740 37 18
dukacja@woak.bialystok.pl

DOKUMENTY DO POBRANIA:
PROGRAM WARSZTATU
KARTA ZGŁOSZENIA

 

 


Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych kursów:

PODYPLOMOWE STUDIA ANIMACJA KULTURY
2 semestry
200 godz. dydaktycznych
30 punktów ECTS


PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻER KULTURY
2 semestry
200 godz. dydaktycznych
30 punktów ECTS


PODYPLOMOWE STUDIA ARTETERAPII I TERAPII ZAJĘCIOWEJ
3 semestry
375 godz. dydaktycznych
45 punktów ECTS

[ powrót ]