WARSZTATY "PISZESZ, BLOGUJESZ, PUBLIKUJESZ"

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku oraz Moniecki Ośrodek Kultury zapraszają na wyjazdowe warsztaty „Piszesz, blogujesz, publikujesz”  w ramach cyklu spotkań „Od inspiracji do publikacji”, które odbędą się w Monieckim Ośrodku Kultury w Mońkach, ul. Białostocka 25, 28 października 2017 r. (sobota).

Program
g. 9.00 – wyjazd autokarem z parkingu przy pomniku J. Popiełuszki ul. Legionowa w Białymstoku
g. 10.00 – warsztaty: “Piszesz, blogujesz, publikujesz” – prowadzenie Jakub Sosnowski
g. 14.00 – rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Melanii Burzyńskiej “Poezja życiem pisana”
g. 15.00 – poczęstunek
ok. 17.00 – powrót do Białegostoku


Jakub Sosnowski (prowadzący)– ukończył polonistykę i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. Pracuje zawodowo jako copywriter, ghostwriter, trener biznesu i umiejętności miękkich, wykładowca na uczelniach wyższych w Polsce oraz specjalista od komunikacji interpersonalnej, mediów społecznościowych i Public Relations. Jest autorem tekstów literackich, popularnonaukowych, scenarzystą komiksów dla dzieci, trzech książek poświęconych komunikacji interpersonalnej oraz perswazji. Prowadzi blogi:
napisztekst.pl oraz bazgrolek.pl. Współtwórca projektu łączącego narratologię z marketingiem – Storytelab. Prowadzi zajęcia z dziećmi, między innymi pierwsze w Białymstoku, autorskie warsztaty z zakresu projektowania gier planszowych i karcianych. Publikował między  innymi w czasopismach: Czas Kultury, Ha!art, Kresy, Odra, Ritta Baum, Borussia, Portret, Tygiel Kultury, Gazeta Wyborcza

Zapisy oraz informacje: Dział Promocyjno-Edytorski WOAK w Białymstoku, ul. Kilińskiego 8, tel. 85 740 37 22 

[ powrót ]